Remote DBA - Monitoring 24/7

Miesięczne raporty, optymalizacja konfiguracji, wzrost wydajności

Monitoring 24/7 jest podstawową usługą wchodzącą w skład Remote DBA. Jest to wysoce redukujący koszta sposób na monitorowanie stanu baz danych Oracle i SQL Server w Twojej firmie.

Usługa Monitoring 24/7 jest wspierana przez dedykowane narzędzia, pełniące rolę strażnika łączącego się z bazą danych poprzez dedykowane połączenie szyfrowane przez 168 bitowy algorytmem 3DES, narzędzia te regularnie szacują zużycie zasobów oraz wydajność Twojej bazy danych. W naszym narzędziu wbudowano mechanizm generowania powiadomień (ALERT) dotyczących stanu bazy danych i przesyłaniu ich bezpośrednio do naszych specjalistów jak również specjalistów pracujących w Twojej firmie.

Na naszą strukturę operacyjną składają się sprawdzone praktyki, standardy, procedury wdrożone poprzez doświadczonych, certyfikowanych, specjalistów, jak i mechanizmy softwarowe służące ciągłemu monitorowaniu, raportowaniu i powiadamianiu o stanie bazy danych.

Podstawowe korzyści:

Szybka detekcja i diagnoza błędów, co wpływa na wzrost stabilności, dostępności i wydajności.

Powiadomienie o problemie zanim zauważą go użytkownicy lub Twoi klienci.

Zastosowanie nowoczesnych, sprawdzonych i bezpiecznych narzędzi pozwalających na zdalne połączenie  z Twoim serwerem bezpośrednio z naszego centrum.

Generowanie miesięcznych raportów pozwalających na analizę trendów oraz rekomendowanie zmian.

Gwarantowany czas reakcji.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ

Miesięczne raporty wydajności
Pod koniec każdego miesiąca tworzymy raporty wydajności, pozwalające na analizę trendów oraz rekomendowanie zmian.


Audyt zmian w serwerze bazy danych
Wszystkie wykonywane czynności administracyjne są logowane do systemu monitorowania zleceń, który jest dostępny cały czas dla naszych Klientów. Pozwala to Państwu na dokładne monitorowanie zarówno bieżących, jak i przeszłych operacji wykonanych na Państwa serwerach.


System wczesnego powiadomienia (ALERT)
W trosce o zachowanie wysokiej dostępności i ciągłości pracy Państwa baz danych, stosujemy system wczesnego powiadamiania (ALERT). Nasze autorskie narzędzia pozwalają nam na wczesne wykrywanie zagrożeń oraz powiadamianie o nich, zanim wpłyną one negatywnie na pracę bazy danych. System pozwala na wczesne wykrycie i usunięcie zagrożenia zanim zauważą go użytkownicy lub Państwa Klienci.


Brak długoterminowych kontraktów.
Jesteśmy pewni jakości swoich usług, dlatego nie wiążemy naszych Klientów długoterminowymi umowami.


zegar
zegar
zegar
zegar
zegar
zegar
zegar 24/7 Wsparcie
od experDBA
glob Pomoc
zdalna
ludzie Dedykowane
zasoby DBA
zegar Dostosowane
SLA