Upgrade

ExpertDBA oferuje pełen zakres usług specjalistycznych wykonywanych na miejscu u klienta

Serwer Oracle zawiera wiele komponentów pozwalających na efektywne wykonanie operacji upgrade. Posiadając wiedzę i doświadczenie w zastosowaniu tych komponentów, możemy Ci pomóc w zaplanowaniu i skutecznym wykonaniu operacji upgrade, określić wymagania systemowe w celu uzyskania optymalnej wydajności oraz skonfigurować software.

Usługa Expert DBA - Upgrade jest realizowana przez certyfikowanych specjalistów Oracle, którzy planują, dokonują upgrade i konfigurują bazę danych w celu najlepszego spełnienia wymagań klienta. Nasi doświadczeni specjaliści wykonali pełen zakres operacji upgrade zarówno baz danych Oracle jak i Microsoft SQL Server, miedzy innymi: Oracle 9i, Oracle 8i, SQL Server 2000, SQL Server 7.0, SQL Server 6.5 i inne. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu operacji upgrade zarówno pojedynczych serwerów jak i kompleksowe przeprowadzanie takiej operacji w organizacjach o zakresie globalnym z dziesiątkami serwerów rozprzestrzenionych na wielu kontynentach.

Nasi specjaliści Expert DBA pomogą Ci wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

Podstawowe korzyści:

Redukcja kosztów i czasu poprzez wykorzystania asysty sprawdzonych specjalistów posiadających sprawdzony i szybki mechanizm wykonywania operacji upgrade i instalacji poprawek (patch).

Dokładne zaplanowanie, przetestowanie, udokumentowanie i przeprowadzenie operacji upgrade tak aby zminimalizować przestój w pracy bazy danych.

Sprawdzone procedury wykonywania operacji upgrade w organizacjach o zakresie globalnym.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ

pasek_boczny

zegar 24/7 Wsparcie
od expertDBA
glob Pomoc
zdalna
ludzie Dedykowane
zasoby DBA
zegar Dostosowane
SLA