Remote DBA

Usługa zdalnej administracji serwerami Oracle i SQL Server

ExpertDBA Sp. z o.o.  jest pierwszą firmą w Polsce świadczącą kompleksowe usługi związane ze zdalną administracją serwerami baz danych Oracle i SQL Server.

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo danych, zachowanie ciągłości pracy czy wysoka wydajność ich serwerów baz danych oraz jak wielkim zaufaniem nas obdarzają, powierzając nam swoje serwery. Dlatego traktujemy naszą pracę jak służbę, wierzymy, że taka jest nasza rola i nasz przywilej. Ciągle powiększamy swoje doświadczenie, zdobywamy kolejne certyfikaty, tak, aby nasi Klienci mogli skupić się na tym, co robią najlepiej – na swoim biznesie i byli pewni co do bezpieczeństwa ich kluczowych baz danych.

RemoteDBA_Maintenance

RemoteDBA_monitoring

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ

Ciągła dostępność 24/7
Eksperci Remote DBA gwarantują naszym Klientom ciągłe wsparcie telefoniczne oraz przez internet - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, w zakresie każdego rodzaju problemu z bazą danych.


Gwarantowany czas reakcji
Wszystkie nasze plany serwisowe zakładają gwarantowany czas reakcji, do godziny od czasu zgłoszenia problemu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, łącznie z świętami.


Audyt zmian w serwerze bazy danych
Wszystkie wykonywane czynności administracyjne są logowane do systemu monitorowania zleceń, który jest dostępny cały czas dla naszych Klientów. Pozwala to Państwu na dokładne monitorowanie zarówno bieżących, jak i przeszłych operacji wykonanych na Państwa serwerach.


Miesięczne raporty wydajności
Pod koniec każdego miesiąca tworzymy raporty wydajności, pozwalające na analizę trendów oraz rekomendowanie zmian.


zegar 24/7 Wsparcie
od expertDBA
glob Pomoc
zdalna
ludzie Dedykowane
zasoby DBA
zegar Dostosowane
SLA