Mechanizmy wysokiej dostępności

ExpertDBA oferuje pełen zakres usług specjalistycznych wykonywanych na miejscu u klienta

Serwer Oracle zawiera najnowocześniejsze mechanizmy pozwalające na zapewnienie ciągłości pracy podczas awarii, zabezpieczenie danych jak i planowania reakcji na usterkę. Rozumiejąc potrzeby naszych klientów w zakresie utrzymania wysokiej dostępności danych, możemy Ci pomóc zaplanować i stworzyć najwyższego poziomu mechanizm fault tolerance, przygotowany na zachowanie ciągłości pracy aplikacji w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek formy nieplanowanego wyłączenia bazy danych, włącznie z awarią systemu, utratą danych, błędem ludzkim czy katastrofą naturalną.

Usługa Expert DBA - Mechanizmy wysokiej dostępności jest wdrażana przez certyfikowanych specjalistów Oracle, którzy planują, instalują i konfigurują rozwiązanie nieprzerwanego dostępu do danych, które najlepiej spełni Twoje wymagania. Nasi doświadczeni specjaliści zaimplementowali pełen zakres mechanizmów zapewniających ciągłość pracy baz danych Oracle i Microsoft SQL Server, między innymi: Oracle Real Application Clusters, Oracle Fail Safe, Oracle Data Guard, Microsoft Standy Server.

Nasi specjaliści Expert DBA pomogą Ci wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

Podstawowe korzyści:

Zapewnienie ciągłego dostępu do danych niezależnie od rodzaju awarii sprzętu czy oprogramowania.

W przypadku wystąpienia awarii szybkie i automatyczne przełączenie się na zapasowy serwer bez konieczności czekania na naprawienie uszkodzonego serwera.

Twoja baza danych może przetrwać uszkodzenie sprzętu, oprogramowania, katastrofy naturalne i inne planowane i nieplanowane utraty dostępności do danych.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ

pasek_boczny

zegar 24/7 Wsparcie
od expertDBA
glob Pomoc
zdalna
ludzie Dedykowane
zasoby DBA
zegar Dostosowane
SLA