PROFIL FIRMY

Usługi eksperckie dotyczące optymalnego wykorzystania  baz danych Oracle i SQL Server.

ExpertDBA jest firmą ekspercką, świadczącą kompleksowe usługi dotyczące baz danych, hurtowni danych i systemów klasy Business Intelligence w oparciu o produkty firm Oracle i Microsoft.

Historia i misja
Firma ExpertDBA powstała w 2003 roku z prostą misją: świadczenie usług eksperckich mających na celu pomoc klientom w optymalnym wykorzystaniu najnowszych technologii dotyczących relacyjnych baz danych Oracle i SQL Server.

Teraźniejszość
Mijają kolejne lata, wraz z nimi kolejne wersje serwerów baz danych: Oracle 7, Oracle 8, Oracle 8i, Oracle 9i, Oracle 10g, 11g, 12c my konsekwentnie pozostajemy wierni wcześniej założonym celom. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo danych, zachowanie ciągłości pracy czy wysoka wydajność ich serwerów baz danych i jak wielkim zaufaniem nas obdarzają, powierzając nam swoje serwery. Dlatego traktujemy swoją pracę jak służbę, wierzymy, że taka jest nasza rola i nasz przywilej. Ciągle powiększamy swoje doświadczenie, zdobywamy kolejne certyfikaty, tak, aby nasi Klienci mogli skupić się na tym co robią najlepiej – na swoim biznesie.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ

pasek_boczny_2

zegar 24/7 Wsparcie
od expertDBA
glob Pomoc
zdalna
ludzie Dedykowane
zasoby DBA
zegar Dostosowane
SLA