OPINIE KLIENTÓW

ExpertDBA stawia na relacje z klientami

Usatysfakcjonowani klienci to najlepsza rekomendacja dla każdej firmy. Po 15 latach obecności na rynku, z szeroką paletą usług, ExpertDBA planuje dynamiczny rozwój i obecność w gronie firm najczęściej rekomendowanych przez klientów. Z tego powodu koncentrujemy się na zwiększaniu jakości obsługi oraz na budowaniu długotrwałych relacji z klientami.

"Usługa Remote DBA gwarantuje nam natychmiastową reakcję w przypadku wystąpienia problemów z poprawnością pracy serwerów Oracle. Ma to ogromne znaczenie dla systemu jak nasz, w którym nie możemy pozwolić sobie na utratę ciągłości pracy"

                                                                                                                                                                 Bridgestone

"Projekt został zakończony przed czasem,  wdrożenie zaproponowanego rozwiązania,  w 100% wyeliminowało nasz problem z wydajnością replikacji."

Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

"Wysoce sobie cenimy szybki czas  reakcji  na zgłaszane przez nas problemy,  konsultant zawsze był na  naszym serwerze w kilka minut od zgłoszenia."

Zakłady Mięsne Duda

"Firma ExpertDBA dała się poznać jako kompetentny, wykazujący duże zaangażowanie partner szkoleniowy. Chciałabym potwierdzić, że nasza współpraca stała na wysokim poziomie, co zaowocowało zadowoleniem i satysfakcją naszych pracowników. Mamy nadzieję na równie udaną współpracę przy realizacji szkoleń w przyszłość"

Nokia Siemens Networks

"Podczas audytu wykryto nieprawidłowości w ustawieniach serwera mające wpływ na obniżenie wydajności jaki i stabilności pracy całego środowiska. Na podstawie audytu wykonano prace których skutkiem było usunięcie wszystkich wykrytych nieprawidłowości, oraz zbudowanie mechanizmu do automatyzacji zadań związanych z optymalizacją pracy serwera.

Rekomendujemy ExpertDBA jako firmę ekspercką w zakresie usług związanych z bazami danych"

Agata Meble

"Dotychczas wykonane usługi dotyczyły audytu oraz strojenia wydajności naszego serwera Oracle na którym zainstalowany jest system Impuls. Skorzystaliśmy również z usługi dedykowanego szkolenia, którego celem było przygotowanie naszej firmy do wykonania systemu klasy Business Intelligence. Polecam firmę  ExpertDBA,  jako firmę świadczącą profesjonalne usługi w zakresie baz danych Oracle i SQL Server."

Zakłady Mięsne Mysław

"Dzięki szkoleniu  przygotowanemu przez firmę ExpertDBA możemy samodzielnie tworzyć zaawansowane analizy portfela naszych klientów przy wykorzystaniu narzędzi Data Mining w  Microsoft SQL Server. "

Sygma Banque S.A.

"Szkolenia z analiz danych zostały przygotowane specjalnie pod nasze potrzeby i zrealizowano jako zajęcia zamknięte w siedzibie ExpertDBA. Zajęcia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny, z dużym naciskiem na praktyczne wykorzystanie omawianych zagadnień. Rekomendujemy firmę ExpertDBA jako firmę ekspercką w zakresie usług związanych z bazami danych "

Unilever Polska S.A.

"Zlecenie zostało wykonane terminowo, sprawnie i rzetelnie. W trakcie realizacji konsultacji pracownicy ExpertDBA wykazali się wysokimi kwalifikacjami, dużą praktyką zawodową, oraz zaangażowaniem w rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi zadaniami. rekomendujemy firmę ExpertDBA, wszystkim tym którym zależy na współpracy z rzetelną firmą konsultingową."

Comarch S.A.

"Na bazie dotychczasowej współpracy z firmą ExpertDBA, możemy potwierdzić duże doświadczenie i ogromną wiedzę naszego partnera w dziedzinie usług z zakresu baz danych i hurtowni danych."

Tauron S.A.

"Rekomendujemy firmę ExpertDBA jako firmę ekspercką w zakresie usług szkoleniowych związanych z bazami danych."

Warta S.A.

"Od 2008r." korzystamy z usług ExpertDBA dotyczących szkoleń z zakresu raportowania i analiz danych w narzędziach SQL Server. Konsultacje zawsze są przygotowane specjalnie pod nasze potrzeby i realizowane jako zajęcia zamknięte, co ma wpływ na szybkie przyswajanie prezentowanej wiedzy. Wszystkie szkolenia wykonane zostały w sposób profesjonalny, z dużym naciskiem na praktyczne wykorzystanie omawianych zagadnień. W trakcie zajęć trener wykazał się wysokimi kwalifikacjami, dużą praktyką zawodową oraz zaangażowaniem."

Essilor  Optical Laboratory Polska

"Z przyjemnością mogę podkreślić  dużą wiedzę merytoryczną oraz dobrą metodę szkolenia reprezentowaną przez ExpertDBA. Dzięki odbytym szkoleniom nasza firma była w stanie lepiej ocenić merytorycznie otrzymane oferty w zekresie toworzenia systemu klesy Business Intelligence, oraz podjąć świadome decyzje strategiczne w tym zakresie.

Porta Drzwi

"Szkolenie przeprowadzono w sposób profesjonalny, z dużym  naciskiem na zajęcia praktyczne. W trakcie zajęć trener wykazał się wysokimi kwalifikacjami, zarówno w doświadczeniu w omawianym temacie, jak i w przystępnym sposobie przekazywania tak złożonej wiedzy. Wiedza i praktyka sprawdziły się także przy usuwaniu aktualnego problemu, który w czasie szkolenia zdarzył się na jednym z firmowych serwerów Oracle. Firma i trener, pozostawili bardzo pozytywne wrażenie i zamierzamy nadal korzystać z usług ExpertDBA."

Rabobank Polska S.A.

"Firma ExpertDBA przeprowadziła dla pracowników Zakładu Badań i Analiz szkolenia z zakresu administracji serwerem SQL Server. Zajęcia przygotowano specjalnie zgodnie z naszym zapotrzebowaniem i zrealizowano w siedzibie naszej firmy, co pozwoliło na praktyczne wykorzystanie przedstawionej wiedzy,  a otwartość ExpertDBA w tym zakresie z pewnością była dodatkowym atutem."

Kolporter

"Oceniamy konsultacje jako dobrze zorganizowane, poziom wiedzy konsultanta był bardzo wysoki, a sposób jej przekazywania przystępny. Konsultacje zostały przeprowadzone w siedzibie naszej firmy, wykorzystując nasze serwery, co uczyniło je bardzo praktycznymi i pozwoliło na szybkie wykorzystanie nabytej wiedzy."

Mieszko S.A.

"Konsultant był bardzo dobrze przygotowany do prowadzenia zajęć, wykazał się zarówno ogromną wiedzą teoretyczną jak i dużym doświadczeniem praktycznym. Sprzęt potrzebny do przeprowadzenia zajęć przez exepertDBA, był najwyższej klasy, a zainstalowane na nim oprogramowanie skonfigurowano specjalnie pod nasze potrzeby."

Farm Frites Poland  S.A.

"Firma ExpertDBA przeprowadziła dla pracowników działu wsparcia technicznego, cykl szkoleń dotyczących administrowania serwerem Oracle. Zajęcia dostosowano do naszych potrzeb i zrealizowano w siedzibie naszej firmy. Szkolenie zostało przeprowadzone z dużym profesjonalizmem, sprzęt dostarczony przez expertDBA był najwyższej klasy."

ArcelorMittal Poland S.A.

"Firma ExpertDBA zasługuje na miano wiarygodnego i solidnego  partnera, zlecone usługi wykonała terminowo, sprawnie i rzetelnie. Polecamy ExpertDBA jako profesjonalną firmę konsultingową w zakresie usług Business Intelligence."

RTV Euro AGD

pasek_boczny

zegar 24/7 Wsparcie
od expertDBA
glob Pomoc
zdalna
ludzie Dedykowane
zasoby DBA
zegar Dostosowane
SLA