CLOUD SERVICES

Dokładnie te usługi, których potrzebujesz

Nasze usługi Cloud Services dotyczą zarówno migracji pojedynczej bazy danych do programu Microsoft Azure, jak utrzymania całego centrum danych, Expert DBA zapewnia pełny pakiet usług dotyczących migracji i administracji chmurą.

Skupienie się na biznesie
Expert DBA może zarządzać zarówno twoim sprzętem jak i oprogramowaniem, co pozwoli ci na poświęcenie czasu na budowanie biznesu, nie tracąc go na zarządzanie centrum danych.

Bezpieczeństwo, skalowalność i wydajność
Współpracujemy tylko z tymi dostawcami sprzętu i oprogramowania, którzy udowodnili swoje zaangażowanie w najwyższą jakość obsługi swoich produktów.

Certyfikacja
Dysponujemy wysokiej klasy specjalistami, których wieloletnie doświadczenie poparte jest międzynarodowymi certyfikatami, co daje naszym klientom spokój wiedząc, że ich krytyczne systemy mają najwyższą możliwą jakość wsparcia.

Dostosowanie do twoich potrzeb
Nasze rozwiązania cloud services, wybiegają daleko poza podejście „jedno rozwiązanie dla wszystkich”, każdy z klientów otrzymuje pakiet usług zaprojektowany pod jego potrzeby i budżet.

Wsparcie, za każdym razem gdy go potrzebujesz
Nasz zespół to eksperci systemów operacyjnych i baz danych, ich doświadczenie i umiejętności zapewnią twojemu środowisku wysoką wydajność i ciągłą dostępność.

Jak rozpocząć ?
Dedykowani specjaliści cloud services, poprowadzą cię przez cały proces wdrożenia rozwiązania cloud, począwszy od analizy potrzeb, aż po implementację i utrzymanie.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ

pasek_boczny_2

zegar 24/7 Wsparcie
od expertDBA
glob Pomoc
zdalna
ludzie Dedykowane
zasoby DBA
zegar Dostosowane
SLA