SZKOLENIA

Nie sprzedajemy szkoleń, sprzedajemy naszą wiedzę i doświadczenie.

Oferowane przez nas szkolenia Oracle i SQL Server  dają naszym klientom mierzalną wartość, jaką jest wysoce wykwalifikowana kadra informatyczna. W naszej ofercie znajdują się szkolenia Oracle i SQL Server z zakresu relacyjnych baz danych, hurtowni danych oraz systemów OLAP w oparciu o produkty firm Oracle i Microsoft.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleń  Oracle i SQL Server, udało nam się stworzyć wyjątkowo efektywny system przekazywania wiedzy, którego główną cechą jest elastyczność w podejściu do wymagań naszych Klientów.

remote_DBA

Szkolenia ORACLE
Szkolenia Oracle są prowadzone przez certyfikowanych specjalistów Oracle OCP DBA i OCE.

więcej

experckie_dba

Szkolenia SQL Server
Dedykowane szkolenia z Database administration, High availability, Business intelligence

więcej

Nasze szkolenia mogą być prowadzone zgodnie z harmonogramem poszczególnego kursu, jak i mogą być dostosowane do wymagań klienta.

Na życzenie klienta, jesteśmy gotowi przeprowadzić wszystkie nasze szkolenia również w języku angielskim.

Nasze szkolenia mogą odbywać się zarówno w naszych salach szkoleniowych, jak i w siedzibie klienta lub innym wyznaczonym, przez niego miejscu.

Trenerzy prowadzący zajęcia nie tylko starają się jak najlepiej przekazać swoją wiedzę, ale i zaangażować słuchaczy do dalszego jej zgłębiania w przyszłości.

Sami ciągle pracujemy nad podwyższaniem swoich kwalifikacji, więc potrafimy także uczyć innych jak uczyć się, aby nauka była jak najbardziej efektywna.

Wszyscy nasi konsultanci posiadają ponad 10 lat technicznego doświadczenia w pracy z bazami danych Oracle i SQL Server.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ

"Z przyjemnością  mogę potwierdzić dużą wiedzę merytoryczną oraz dobrą metodę szkolenia reprezentowaną przez ExpertDBA. Dzięki odbytym szkoleniom nasza firma była w stanie lepiej ocenić merytorycznie otrzymane oferty w zekresie toworzenia systemu klesy Business Intelligence, oraz podjąć świadome decyzje strategiczne w tym zakresie.”

Ryszard Szwartz,   Dyrektor IT, Porta Drzwi


„Szkolenie przeprowadzono w sposób profesjonalny, z dużym  naciskiem na zajęcia praktyczne. W trakcie zajęć trener wykazał się wysokimi kwalifikacjami, zarówno w doświadczeniu w omawianym temacie, jak i w przystępnym sposobie przekazywania tak złożonej wiedzy.” 

Rabobank Polska S.A.


"Firma ExpertDBA przeprowadziła dla pracowników Zakładu Badań i Analiz szkolenia z zakresu administracji serwerem SQL Server. Zajęcia przygotowano specjalnie zgodnie z naszym zapotrzebowaniem i zrealizowano w siedzibie naszej firmy, co pozwoliło na praktyczne wykorzystanie przedstawionej wiedzy,  a otwartość ExpertDBA w tym zakresie z pewnością była dodatkowym atutem."

Magdalena Wodzyńska, Dyrektor Zakładu Badań i Analiz, Kolporter

zegar 24/7 Wsparcie
od expertDBA
glob Pomoc
zdalna
ludzie Dedykowane
zasoby DBA
zegar Dostosowane
SLA